Narożnik Amarante – kompaktowy mebel o wielu funkcjach

Potrzebujesz narożnika do zadań specjalnych? Takiego, na którym wygodnie się siedzi i komfortowo śpi? Nie musisz dalej szukać, poznaj narożnik modułowy Amarante!

Samodzielnie zadecydujesz, z której strony zamontować otomanę – z prawej czy z lewej. Model jest uniwersalny, co daje Ci możliwość zmiany układu strony tak często jak chcesz! Jeśli uwielbiasz przemeblowania albo jesteś na początkowym etapie wyposażania wnętrza, to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Narożnik ma podwyższone oparcie, co zapewnia plecom stabilną podporę, a także dodatkową warstwę wysokoelastycznej pianki HR w siedzisku, dzięki czemu siedzi się na nim wyjątkowo przyjemnie. Dwa zagłówki zapewnią opcjonalną modyfikację oparcia, a ich dodatkową zaletą jest szybki i prosty montaż oraz demontaż.

Wygodny wypoczynek w nocy osiągniesz dzięki optymalnej powierzchni spania wynoszącej 123 x 201 cm. Ważnym elementem komfortowego snu będą również sprężyny w siedzisku i materacu. Jego dodatkowym atutem jest też duży pojemnik, w którym przechowasz nie tylko kołdrę i poduszki, lecz także koce, ubrania czy komplet pościeli na zmianę.

Narożnik sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach, gdzie szczególnie ważne są funkcjonalne rozwiązania oszczędzające przestrzeń. Mebel do siedzenia, a przy tym codziennego spania, będzie więc strzałem w dziesiątkę.

Narożnik modułowy Amarante składa się  z następujących modułów: PL, 2F, URCBK i PP.

Cechy szczególne mebla:


- Narożnik modułowy z funkcją spania i pojemnikiem, obustronnie montowany
- Uniwersalność zestawienia – opcja samodzielnej zmiany układu strony (prawy/lewy)
- Duży pojemnik – zwiększona możliwość przechowywania
- Podwyższone oparcie – optymalne podparcie i komfort użytkowania
- Łatwy montaż zagłówka – modyfikacja oparcia
- Sprężyny w siedzisku i materacu – wygodna powierzchnia spania
- Dodatkowa warstwa wysokoelastycznej pianki HR w siedzisku – miękkość i komfort
- Ozdobne stopki z drewna liściastego – zwiększona trwałość i wytrzymałość
Wymiary
Głębokość 183 cm
Szerokość 241 cm
Wysokość 109/90 cm
Waga 135 kg
Do pobrania