Narożnik Amarante – wygoda w symetrycznej formie

Marzysz o harmonijnym wnętrzu, w którym komfortowo wypoczniesz z rodziną? Poznaj zalety modułowego narożnika Amarante. Prosty design skrywa w sobie masę praktycznych rozwiązań, które spodobają się wszystkim domownikom!

Zakochasz się w nim od pierwszego… siedzenia! To dzięki dodatkowej warstwie wysokoelastycznej pianki HR w siedzisku, która wpływa na jego zwiększoną miękkość. Odpowiednią podporę dla kręgosłupa zapewni natomiast podwyższone oparcie. Skorzystaj z dwóch zagłówków, które możesz montować i demontować równie łatwo i szybko. To jeszcze nie wszystko. Zwróć uwagę na wysokie i zmiękczone podłokietniki – przydadzą się na przykład podczas czytania książki.

Narożnik do salonu Amarante sprawdzi się również jako mebel do spania. W siedzisku i materacu znajdują się sprężyny, które sprawiają, że wygodnie się na nim śpi. Nie bez znaczenia jest również odpowiednio duża powierzchnia spania, która wynosi 123 x 183 cm, dzięki czemu na narożniku mogą wypocząć dwie osoby. Nie musisz martwić się o miejsce do przechowywania pościeli. Schowasz ją w praktycznym pojemniku w formie szuflady.

Choć funkcjonalność to mocna strona narożnika Amarante, jego niezaprzeczalnym atutem jest również wygląd. Prosty, symetryczny kształt w połączeniu z klasyczną szarością tapicerki wniesie do Twojego wnętrza elegancję, która nie wyjdzie z mody.

Narożnik modułowy Amarante składa się  z następujących modułów: PL, 2F, E, 2BK i PP.


Cechy szczególne mebla:


- Narożnik modułowy z funkcją spania i pojemnikiem
- Pojemnik na pościel – poręczny schowek w formie szuflady
- Podwyższone oparcie – ergonomiczne podparcie i komfort użytkowania
- Łatwy montaż zagłówka – modyfikacja oparcia
- Sprężyny w siedzisku i materacu – wygodna powierzchnia spania
- Dodatkowa warstwa wysokoelastycznej pianki HR w siedzisku – zwiększona miękkość
- Wysokie i zmiękczone podłokietniki – stabilne i komfortowe podparcie
- Ozdobne stopki z drewna liściastego – zwiększona trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania