Narożnik Nadira – glamour w Twoim salonie

Bogactwo, przepych, efektowne zdobienia, ale też oryginalne podejście do designu – to wyróżnia styl glamour, w którym zakochało się tysiące aranżatorów, projektantów i użytkowników. Wyjątkowy wygląd i szereg funkcjonalnych rozwiązań charakteryzuje narożnik Nadira, który jest doskonałym przedstawicielem tego stylu.

Kameralną i komfortową strefę relaksu urządzisz z narożnikiem w stylu glamour. Jakie są jego atuty? Przede wszystkim wypełnienie siedziska pianką wysokoelastyczną i sprężyną falistą. Wysokie oparcie wykonano z pianki poliuretanowej, dzięki czemu jest miękkie i elastyczne. Praktycznym rozwiązaniem są ruchome zagłówki, dzięki którym zadbasz o swoją wygodę po ciężkim dniu.

To jeszcze nie wszystko! Narożnik jest wyposażony w funkcję relaks, która jest sterowana pilotem. Umożliwia regulację siedziska i dopasowania go do indywidualnych potrzeb. To zupełnie odmieni Twoje przyzwyczajenia i pozwoli Ci się zrelaksować po całym dniu w pracy.

Narożnik Nadira osadzono na solidnych, metalowych, wysokich nóżkach, które dodają mu uroku oraz ułatwiają sprzątanie. Efektowny wygląd zapewniają mu liczne wciągi i przeszycia, które podkreślają design.


 

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik lewostronny z funkcą relax, sterowaną pilotem- możliwość regulacji siedziska do indywidualnych potrzeb
• Ruchome zagłówki- zwiększona wygoda i komfort użytkowania
• Wyjątkowy design i szereg funkcjonalnych rozwiązań
• Stabilne podparcie dla pleców, dzięki wysokiemu oparciu
• Zastosowane wysokie nóżki- łatwy dostęp do podłoża
• Miekkie siedziska i wysokie oparcie - tworzą przytulną przestrzeń
• Narożnik dostępny również w wersji prawostronnej NA-NADIRA-PRAWY
Wymiary
Głębokość 226/234 cm
Szerokość 276/284 cm
Wysokość 89/107 cm
Waga 168.3 kg
Do pobrania