Narożnik Teron – uniwersalność i niebanalna estetyka w jednym

 

Szukasz uniwersalnego mebla do pokoju lub kameralnego salonu? Narożnik Teron o wymiarach 225 x 100 x 145 cm zapewni nie tylko komfort i wygodę, ale również wiele dodatkowych korzyści, które sprawią, że Twoje mieszkanie będzie niezwykle funkcjonalne.

 

Atutem narożnika Teron jest możliwość samodzielnej zmiany układu strony, co pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb. To szczególnie istotne, kiedy zechcesz przemeblować swoje lokum. W prosty sposób uzyskasz odwrotną stronę narożnika.

 

Jednoigłowe ozdobne szwy tworzą spójny i estetyczny wygląd mebla. Dodają mu niezwykłego uroku, nadając wnętrzu oryginalny charakter. Dekoracyjna lamówka łączy wszystkie elementy narożnika Teron w harmonijną całość, podkreślając jednocześnie nowoczesną formę mebla.

 

Dzięki zamontowaniu sprężyn falistych cała powierzchnia spania narożnika jest jednorodna, co przekłada się na niezrównany komfort snu.

 

Narożnik Teron został wyposażony w dwa pojemniki. To oznacza, że masz dodatkową przestrzeń do przechowywania, nie tylko pościeli, ale także ręczników, zabawek, dokumentów czy ubrań sezonowych. Wykorzystaj dodatkowy pojemnik i zorganizuj swoje wnętrze jeszcze lepiej.

 

Jeśli zależy Ci na oszczędności miejsca, to wąskie podłokietniki narożnika Teron w połączeniu z jego niedużymi wymiarami pozwolą umiejscowić mebel na niewielkiej przestrzeni. Zyskasz miejsce na stolik kawowy, puf lub fotel.

 

Podwyższone metalowe stopki gwarantują zwiększoną trwałość i wytrzymałość podczas codziennego użytkowania. Zapewniają też prosty dostęp do podłoża pod nim. Z łatwością usuniesz wszelkie zabrudzenia za pomocą odkurzacza lub robota sprzątającego.

 

W komplecie z narożnikiem Teron otrzymasz dwie poduszki ozdobne, które dodadzą dodatkowego komfortu podczas wypoczynku.

 

Wybierz doskonały wygląd, funkcjonalność i wygodę nawet na niewielkiej przestrzeni.