Narożnik Santi RECBK.2F – zachęca do odpoczynku


Urządzenie efektownej strefy wypoczynkowej jest łatwiejsze niż myślisz. Zacznij od eleganckiego narożnika Santi, a dobór pozostałych mebli i dodatków będzie czystą przyjemnością. Model Santi to nie tylko nowoczesny design, lecz także duża funkcjonalność. Regulowane zagłówki, możliwość rozłożenia czy pojemnik na pościel to tylko niektóre z jego atutów.

Narożnik w kształcie litery L to popularna bryła, która sprawdzi się niemal w każdym wnętrzu. Mebel o wymiarach 258 × 176 cm możesz postawić zarówno w większym salonie, na przykład w towarzystwie fotela, jak i w kawalerce, gdzie kluczowa jest funkcja rozkładania.

Za dnia docenisz wygodne siedzisko, w którym znajdują się m.in. sprężyny faliste i dodatkowa warstwa wysokoelastycznej pianki HR. Dzięki tym komponentom tak dobrze dopasowuje się ono do krzywizn ciała. Zagłówki z kilkustopniową regulacją wysokości pomagają uzyskać ergonomiczne podparcie głowy – wieczory filmowe z rodziną będą jeszcze przyjemniejsze.

Po zakończonym seansie bez żadnego wysiłku rozłożysz narożnik za pomocą mechanizmu typu puma. Powierzchnia spania równa 138 × 200 cm gwarantuje komfortowy sen dwóm osobom. Tym bardziej, że na całej płaszczyźnie, czyli w siedzisku i materacu, zastosowano sprężyny faliste i piankę, co daje optymalne podparcie całej sylwetce. Pojemnik na pościel to nie jedyne miejsce do przechowywania. Kolejny praktyczny schowek znajduje się w podłokietniku.

Narożnik występuje w wersji prawo- i lewostronnej – wybierz model odpowiedni do Twojego wnętrza i ciesz się piękną i w pełni funkcjonalną przestrzenią wypoczynkową!

Cechy szczególne mebla:

  • Narożnik prawy lub lewy z funkcją spania i pojemnikiem
  • Funkcja spania typu puma – sprawnie i lekko działający automat wspomagający rozkładanie
  • Sprężyny faliste w siedzisku i materacu – jednorodna powierzchnia spania
  • W siedzisku dodatkowa warstwa wysokoelastycznej pianki HR – zwiększona miękkość i komfort
  • Pojemnik – zwiększona możliwość przechowywania
  • 1 podłokietnik ze schowkiem – dodatkowe miejsce do przechowywania
  • Zagłówki z regulacją wysokości oparcia – kilkustopniowa regulacja pozwala na dopasowanie wysokości zagłówka do pozycji ciała
  • Materac funkcji w tkaninie meblowej – jednorodna powierzchnia spania
  • Ozdobne stopki metalowe – zwiększona trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania

 

Wymiary
Szerokość 258 cm
Wysokość 89/99 cm
Głębokość 176 cm
Waga 150 kg
Do pobrania