Narożnik Silver – dopasowany do Ciebie

Marzyłeś o własnym mieszkaniu i w końcu  to marzenie się urzeczywistnia? Jeżeli lubisz mieć kontrolę nad ostatecznym wykończeniem każdego metra, to z pewnością docenisz meble, które możesz konfigurować (np. kolorystycznie). Narożnik Silver posiada możliwość koordynacji tkanin, przez co wpasuje się idealnie do każdego wymagającego wnętrza.

Możesz celebrować wolny weekend i popołudnie rozsiadając się wygodnie na siedzisku wypełnionym sprężyną falistą i pianką poliuretanową. Oprzyj plecy o oparcie z pianki wzmocnionej  pasem tapicerskim, a głowę o regulowane zagłówki (zagłówek narożny stały). Narożnik do salonu ma także praktyczny podłokietnik, na którym możesz swobodnie oprzeć ramię podczas długich seansów telewizyjnych.

To jeszcze nie wszystko. Narożnik z funkcją spania rozłożysz w ciągu kilku chwil. To za sprawą sprawnie działającego mechanizmu typu Delfin, który wsparto na gumowanych rolkach, dzięki czemu nawet codzienne rozkładanie nie zniszczy podłogi. Po rozłożeniu masz do dyspozycji powierzchnię spania równą 120x198 cm. Praktyczny pojemnik na pościel sprawia, że kołdrę i poduszkę masz zawsze w zasięgu ręki. To bardzo wygodne rozwiązanie nie tylko w przypadku niespodziewanej wizyty gości.

Narożnik Silver zachwyca nie tylko stylistyką, ale też detalami, tj. szerokie stopki z litego drewna, dzięki czemu miłośnicy stylu eko będą z pewnością usatysfakcjonowani.

 

Cechy szczególne mebla:
• Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Silver posiada możliwość koordynacji tkanin, wpasuje się idealnie do każdego wymagającego wnętrza
• Mechanizm w funkcji spania DELFIN wsparty gumowanymi rolkami-zabezpieczenie podłoża przed uszkodzeniem podczas rozkładania
• Łatwy dostęp do pojemnika
• Regulowane zagłówki (zagłówek narożny stały) - zwiększona powierzchnia użytkowania, podwyższone oparcie , zwiększenie komfortu użytkowania
• Nóżki - materiał naturalne drewno idealnie wpisuje się w trend EKO
• Miękkie siedzisko oraz oparcie zapewnia doskonały wypoczynek
• Dostępna również wersja prawostronna 3W_2OT
Wymiary
Głębokość 195 cm
Szerokość 260 cm
Wysokość 88 cm
Waga 153 kg
Do pobrania