Uniwersalny mebel do bardzo różnych aranżacji

Narożnik Solo pasuje do wielu wnętrz i stylizacji. Odnajdzie się w aranżacji nowoczesnej, eklektycznej, loftowej. Idealny do pokoju młodzieżowego, salonu, sypialni, pokoju dziennego. Po złożeniu nie zabiera dużo miejsca, dlatego jego gabaryty pasują do pomieszczeń o niewielkim metrażu. Jego modny, zdecydowany kolor przyciąga wzrok, rozjaśniając całe wnętrze.

Narożnik oprócz wygodnego miejsca do spania i siedzenia ma jeszcze jeden zdecydowany atut. Można go montować na obie strony, prawą i lewą. Wysokie oparcie zapewnia komfortowe siedzenie nawet przez dłuższy czas. Praktyczny pojemnik na pościel rozwiąże problem porządku w ciągu dnia. Wysokie poduchy oparciowe stanowią stabilne oparcie dla pleców.

Wnętrze narożnika Solo wypełnione jest pianką i sprężyną falistą. Oparcie, materac i siedzisko są nimi równomiernie wypełnione, dlatego tak komfortowo się na nich wypoczywa. Drewniane, czarne nóżki są dość wysokie, przez co mebel wydaje się lżejszy i smuklejszy. Łatwiej też posprzątać podłogę pod narożnikiem. Materiał obiciowy jest w kolorze żółtym o mocnym, zdecydowanym odcieniu.

Dzięki kolorystyce i kształtowi narożnik można zestawiać z innymi oryginalnymi meblami, tworząc ciekawe aranżacje. Pasuje do ciemnych mebli i podłóg (dzięki kontrastowi) oraz ozdób z lakierowanego na czarno metalu. Na tle ścian w kolorze grafitu będzie tworzyć intrygujący kontrast kolorystyczny.

 

Cechy szczególne mebla:
• Możliwość samodzielnego obustronnego montażu
• Prosty i elegancki kształt mebla pozwala do wkomponowania go do każdego wnętrza.
• Wąskie, minimalistyczne boczki mebla sprawiają że, całość nie zajmuje zbyt dużo miejsca.
• W funkcji spania został zastosowany mechanizm typu DL, dzięki któremu wysuwanie leżanki jest bardzo łatwe.
• Sprężyny faliste w siedzisku i materacu czyli całej powierzchni spania - komfortowe i jednorodne spanie.
• Duży pojemnik - zwiększona możliwość przechowywania.
• Duża i wygodna powierzchnia spania z funkcją sprężynującą pozwala zastąpić klasyczne dwuosobowe łóżko.
• Smukłe wysokie stopki w kolorze czarnym nadają meblowi lekkości oraz ułatwiają utrzymanie czystości.
Wymiary
Szerokość 212 cm
Wysokość 87 cm
Głębokość 142/97 cm
Waga 89.6 kg
Do pobrania