Narożnik TOLE LUX 3DL.RECMU – kompaktowy sposób na wypoczynek

Szukasz mebla wypoczynkowego, dzięki któremu stworzysz ergonomicznie zaplanowaną przestrzeń? Narożnik Tole to wielofunkcyjny mebel o prostej stylistyce i w kompaktowym rozmiarze.

Na co dzień sprawdzi się jako miejsce wypoczynku przed telewizorem i z książką. Wypełnienie siedziska oraz oparcia pianką i sprężynami bonell, sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Trzy duże poduszki oparciowe wypełnione pianką ciętą i silikonem, dają odpowiednie podparcie dla pleców.

Potrzebujesz dodatkowego miejsca noclegowego dla gości? Nie ma problemu! Narożnik Tole jest wyposażony w  funkcję spania. Dzięki lekko i sprawnie działającemu mechanizmowi na podnośnikach, możesz w jednej chwili stworzyć miejsce do spania. Komfortowy sen to zasługa jednorodnej powierzchni spania. Ściągnij poduszki oparciowe, dzięki czemu zwiększysz powierzchnię spania do 122x198 cm. W dużym pojemniku ukrytym pod siedziskiem możesz przechowywać pościel i koce.

Efektowne, chromowane nóżki są podwyższone, co ułatwia sprzątanie i dodaje wizualnej przestrzenności narożnikowi.

Stonowane wybarwienie tkaniny w kolorze grafitowym (INARI 96 GREY) jest efektownym tłem dla szarych (INARI 91 GREY) poduszek oparciowych. Dzięki takiej bazowej kolorystyce możesz z powodzeniem aranżować przestrzeń bawiąc się kolorem i wzorem na poduszkach ozdobnych, zasłonach i wazonach.

Funkcjonalny i kompaktowy narożnik Tole to doskonały element do niewielkich przestrzeni. Dzięki niemu zyskujesz nie tylko praktyczne miejsce wypoczynku, ale też miejsce do spania, jednocześnie oszczędzając metraż.

 

Przed pierwszym montażem zadecyduj o układzie narożnika.


Wymiary
Głębokość 139 cm
Szerokość 200 cm
Wysokość 95 cm
Waga 92 kg
Do pobrania