Nowoczesne dębowe biurko na metalowych nogach GORAN

Blat: dąb naturalny

Nogi: stal czarna

Wymiary: S 150 x Gł. 70 x W 75 cm

Dodatkowe informacje:

  • Najwyższej jakości materiały
  • Trwała i stabilna konstrukcja
  • Gotowy, złożony mebel

Podstawowa cena obejmuje blat i nogi biurka. Pozostałe elementy są dodatkowo płatne i należy wybrać je według indywidualnych potrzeb.


Postaw na solidne meble dębowe prosto od producenta

Nowoczesne biurko dębowe

Nowoczesne dębowe biurko na metalowych nogach GORAN to oryginalne biurko o niebanalnym projekcie do Twojego domowego biura. Blat biurka wykonano z solidnego litego drewna dębowego o naturalnym kolorze. Natomiast nogi ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Malowanie proszkowe zapewni trwałość, dzięki czemu pomalowane elementy stalowe będą odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Blat z litego drewna dębowego dodaje całości naturalnego charakteru za sprawą bogatego usłojenia. Ponadto wykonanie blatu biurka z litego drewna dębowego, sprawi, że biurko dębowe wspaniale skomponuje się z metalową podstawą. Nowoczesne dębowe biurko na metalowych nogach GORAN dzięki swojej funkcjonalnej i uniwersalnej formie oferuje wiele możliwości dostosowania. Nowoczesne biurko dębowe oferuje wiele elementów do wyposażenia biurka, a mianowicie: schowek, wstawka w blacie, szuflada, kontenerek oraz zabudowa tylna biurka. Dzięki temu biurko dębowe GORAN będzie idealnie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta!

Biurka z litego drewna dębowego

Nowoczesne biurka dębowe to uniwersalna propozycja do każdego stylu wnętrz. Biurko dębowe z metalowymi elementami i ich prestiżowy styl podkreśli charakter domowego gabinetu. Drewniane meble gabinetowe z litego drewna dębowego sprawią, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Największej jakości dębowe biurka charakteryzują się z jednej strony nowoczesnym designem, a z drugiej prostą formą i minimalizmem. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości nowoczesne biurka dębowe klasyczne, jak i bardziej nowoczesne lub z elementami stylu loftowego, industrialnego. Nasze drewniane biurka wykonano z najwyższej jakości naturalnych produktów, jak np. drewna dębowego. Powodem jest to, iż dębowe biurka są unikalne i niepowtarzalne. Drewno dębowe charakteryzuje się pięknym usłojeniem, które zapewnia oryginalność każdego egzemplarza. Wszystkie drewniane biurka wykonane są z najwyższej jakości naturalnych produktów, a ich prestiżowy styl podkreślają nogi wykonane z litego drewna dębowego. Nowoczesne biurka dębowe doskonale sprawdzą się w każdym domowym gabinecie, jak również firmowym biurze. Dębowe biurka zapewnią gwarancje ich użytkowania przed długie lata. Biurka dębowe są coraz częściej wybierane przez naszych Klientów. Ale dzięki zastosowaniu drewna dębowego, nie musisz martwić się o to, że Twoje biurko dębowe nie będzie wyjątkowe. Wszystkie biurka dębowe będą różniły się od siebie strukturą drewna dębowego, która jest tak unikalna i niepowtarzalna.

 

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 75 cm
Do pobrania