Obraz Geo – zabawa kolorem i kontrastem

Geometryczne kształty, duże kontrasty i gra formą najlepiej przyjmują się we wnętrzach minimalistycznych. Jeśli chcesz uczynić mieszkanie w tym stylu bardziej wyrazistym, wystarczy lampa z dużym, interesującym kloszem i abstrakcyjny obraz do domu. Wystarczą one za całą dekorację dla jednego pomieszczenia, np. pokoju dziennego czy sypialni.

Przenikające się owale, nieregularne okręgi i elipsy w kontrastowych kolorach będą interesującym dodatkiem nie tylko w salonie. Pobudzą też rozwój u najmłodszych. Obraz Geo możesz zawiesić na ścianie, którą dziecko widzi z poziomu łóżeczka. Różnorodne kształty, faktury i barwy będą pobudzać jego rozwój, wyobraźnię, a przy tym od najwcześniejszych miesięcy kształtować poczucie estetyki.

Ozdobny obraz ma rozmiar 50 x 70 cm i jest oprawiony w czarną ramę wykonaną z listwy MDF z warstwą okleiny. Dobierz do niego obraz Geo II, także obecny w naszym sklepie online. Razem stworzą przemyślaną, spójną kompozycję. Przełamią też nieco spokojną klasykę – polecamy je zwłaszcza do klasycznych i nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji.

Wymiary
Głębokość 3 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 70 cm
Waga 1.35 kg
Do pobrania