Obraz Gold & Cyan 3 - artystyczna gra w ciepło i zimno

Potrzebę zmian i niechęć do gruntownego remontu da się pogodzić. W takiej sytuacji przy metamorfozie wnętrza pomogą Ci przemyślane, dobrze dobrane akcesoria. Sięgnij po tekstylia, bibeloty i stylowe obrazy czy plakaty na ścianę. Wystarczą szybkie zakupy online na BRW.pl i kilkanaście minut wolnego czasu na zmianę aranżacji, a wnętrze będzie jak nowe.

Klimatyczny obraz Gold & Cyan 3 doskonale będzie pasował do Twojego biura, sypialni czy salonu. Uczyni je zdecydowanie przytulniejszymi - zwłaszcza w połączeniu z mięsistym dywanem, kwiatami doniczkowymi czy pluszowymi meblami. Abstrakcyjny obraz do domu wyróżnia się kolorystyką i elegancją. Starannie dobrane barwy (gołębi błękit, złoto i żółć) rozświetlą wybrane pomieszczenie, nadając mu szlachetnego charakteru. Zdecydowanie jest na czym zawiesić oko!

Gustowny obraz będzie kreatywnym pomysłem nie tylko na wystrój, ale i na prezent dla bliskiej osoby, która ceni sobie oryginalność. Ma on wymiary 50 x 70 cmi posiada w komplecie złotą, prostą ramę. Abstrakcyjny widok świetnie dopełni aranżacji w stylu loftowym, minimalistycznym oraz japandi. Będzie też ciekawym akcentem w klasycznie urządzonym mieszkaniu.