Obraz Gold & Cyan - szybki sposób na odmianę wnętrza

Nie chcesz robić remontu, ale marzysz o zmianach? W stworzeniu domowego, przytulnego “gniazda” pomoże Ci klimatyczny obraz Gold & Cyan. Powieś go i ciesz się eleganckim efektem!

Obraz na ścianę ożywi nieco Twoje biuro, sypialnię lub salon. Doda im nieco energii, świeżości i nada im wyrazisty charakter. Obraz Gold & Cyan wyróżnia się wśród innych wrażeniem przestrzeni, jakie daje i abstrakcyjnym podejściem do typowego pejzażu. Połączenie różnych odcieni granatu, niebieskiego czerni i złota jest niezwykle eleganckie i - podobnie jak biżuteria - ozdobi Twoje mieszkanie, nadając mu szlachetnego wyrazu.

Stylowy obraz będzie wspaniałą ozdobą minimalistycznego wnętrza, w którym wszelka dekoracja jest bardzo przemyślana i oszczędna. Produkt ma wymiary 70 x 70 cm i jest oprawiony w złotą, prostą ramę. Jego paleta barw świetnie zgra się z innymi zgaszonymi odcieniami ścian, np. ciemnoszarym, pudrowym różem czy ciepłym beżem. Obraz dopełni aranżacji w stylu japandi, minimalistycznym, klasycznym, paryskim oraz nowojorskim. Będzie pasował nie tylko do mieszkania, ale i do biura, gdzie zadziała nieco uspokajająco.