Obraz Verde I – wprowadzi spokój i harmonię do wnętrza

Uwielbiasz sztukę i dodatki z nią związane? Wybierz obraz, który odmieni przestrzeń sypialni, holu, gabinetu czy pokoju dziennego.

Obraz Verde I nie umknie uwadze miłośników niekonwencjonalnych artystycznych dodatków. To świetna kompozycja złożona z okręgów umieszczonych na beżowym tle. Utrzymana jest ona w stonowanych kolorach oraz otoczona białym passe-partout i złotą ramką.

Na pierwszy rzut oka obraz może wydawać się prosty i minimalistyczny, ale po chwili zaczyna zaciekawiać i odkrywać swoje tajemnice. Każdy okrąg na obrazie jest pokazany w sposób niepełny i inny, co nadaje dziełu głębi i bogactwa.

Stonowane odcienie wprowadzają spokój i harmonię, jednocześnie zachowując tajemniczość i intrygujący charakter. Obraz Verde I pobudza wyobraźnię i zachęca do refleksji.

Złota rama nadaje dodatkowi elegancję, ale też podkreśla jego charakter. Ramka idealnie pasuje do stylu obrazu, dodając mu wysokiej jakości wykończenia i piękna.

Obraz doskonale zaprezentuje się we wnętrzach urządzonych w estetyce glamour, jak również w stylistyce nowoczesnej czy minimalistycznej.

Szczegóły obrazu:

 ●     materiał: płyta HDF, papier, laminat, rama polistyren

●     wymiary: 50 x 70 cm

●     wymiary z ramą: 53 x 73 cm