Obraz Verde II – elegancka prostota, która zachwyca

Jeśli uwielbiasz sztukę, to z pewnością chcesz, by wnętrze Twojego domu nawiązywało do artystycznych pasji. Wzbogać salon, jadalnię lub sypialnię obrazem, który nada charakter, a zarazem wprowadzi spokój.

Obraz Verde II zachwyca swoją prostotą i jednocześnie zaskakuje swoją tajemniczością. Przedstawia kompozycję okręgów w różnych kolorach i fakturach. Całość umieszczona została na białym tle i zamknięta w eleganckiej, złotej ramie. Złota ramka doskonale podkreśla elegancję dzieła.

Obraz emanuje spokojem i harmonią. Stonowane odcienie tworzą ciekawy efekt, który z jednej strony jest łagodny, a z drugiej intrygujący i pobudzający wyobraźnię.

Obraz Verde II doskonale wpisuje się w stylistykę glamour, jak i nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Wszędzie wprowadzi niebanalne i oryginalne akcenty, przełamując stereotypowość rozwiązań aranżacyjnych.

Świetnie wkomponuje się również w przestrzeń biura, gabinetu czy sali konferencyjnej. Jest idealnym dodatkiem dla osób, które cenią sztukę, minimalizm i elegancję.

 Szczegóły obrazu:

 ●     materiał: płyta HDF, papier, laminat, rama polistyren

●     wymiary: 50 x 70 cm

wymiary z ramą: 53 x 73 cm