Okap podszafkowy Plus Slim 60 – pochłonie nadmiar pary

Urządzając kuchnię skupiasz się na wyborze mebli? Słusznie! Ale nie zapominaj o ważnej roli, jaką pełnią sprzęty gospodarstwa domowego i AGD, takie jak lodówka, kuchenka czy piekarnik. Nieodzownym elementem zabudowy kuchni jest okap podszafkowy Plus Slim 60.

Aby unikać nagromadzenia się pary i mieszaniny różnorodnych zapachów wydobywających się z gotujących się potraw, włącz praktyczny okap, który możesz umieścić pod szafką okapową o szerokości 60 cm. Wydajność okapu kuchennego jest równa 170m3/h.

Energooszczędne oświetlenie LED ułatwi przygotowywanie posiłków. Sprzęt AGD wyróżnia się klasą energetyczną C. Dzięki swojej smukłej, niewielkiej budowie  (wysokość 8,7 cm) doskonale wkomponuje się w meble.

Zastanawiasz się jaki kolor okapu wybrać? Najlepiej korespondujący z kuchenką i pozostałymi sprzętami AGD – np. inox. Sprawdź inne wersje kolorystyczne.

Okap podszafkowy Plus Slim sprawdzi się w każdym domostwie, w którym wspólne gotowanie jest sposobem na spędzanie czasu, ale też w tych kuchniach, w których gotowanie to prawdziwa pasja. 

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 60 cm
Waga 7.7 kg
Do pobrania