Oprawka podtrzymująca szynoprzewód Profile - stwórz z jej pomocą oryginalny system lamp w swoich wnętrzach

Oprawka podtrzymująca szynoprzewód Profile to dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie boją się nowatorskich pomysłów w kwestii oświetlenia domowego i nie tylko. Tradycyjne szynoprzewód montowany był w sklepach na dużych wysokościach, w tej chwili możesz mieć go również w domu, w salonie, korytarzu, pracowni, gabinecie, pokoju z aneksem czy awangardowym pokoju młodzieżowym, czyli właściwie tam – gdzie chcesz. Oprócz tego takie rozwiązanie oświetleniowe sprawdzi się w sklepach, pubach, biurach, punktach usługowych. Szczególnie w nowoczesnym wystroju, ale można dopasować je także do innych aranżacji.

Oprawka Profile zrobiona jest z metalu i tworzywa sztucznego. Jest elementem zawieszenia, nieodzownym w momencie, gdy szynoprzewód ma być zawieszony w jakiejś konkretnej odległości od sufitu w pomieszczeniu. Ma to swój urok szczególnie w stylistyce nowoczesnej i loftowej. Kolor oprawki Profile – czarny. Wymiary wynoszą: 140 cm – długość i 5,5 cm – średnica.

Pasuje do większości stylów umeblowania. Jako fragment konstrukcji oświetleniowej sprawdzi się zarówno w barze, jak i loftowym salonie - najlepiej w ciemnych aranżacjach.

Wymiary
Długość 140 cm
Średnica 5,5 cm
Waga 0.07 kg
Do pobrania