Oprawka podtrzymująca szynoprzewodu Profile - idealny sposób na zupełnie nową jakość oświetlenia

Oprawka podtrzymująca szynoprzewód Profile to doskonały sposób na rozwiązanie problemu oświetlenia w wysokich pomieszczeniach i nie tylko, ponieważ coraz więcej osób sięga po nowatorskie rozwiązania oświetleniowe, stawiając na oryginalność w salonie, kuchni, gabinecie, pracowni i wielu innych pomieszczeniach. Jeżeli urządzasz kawalerkę, pomieszczenie typu studio czy salon z aneksem może to być idealne rozwiązanie, które zachwyci nie tylko ciebie, ale każdego, kto cię odwiedzi. Szynoprzewody niegdyś montowane głównie w sklepach, teraz stały się oryginalnym rozwiązaniem do mieszkania. Możesz dopasować je do każdego rodzaju wystroju.

Oprawka podtrzymująca Profile zrobiona jest z tworzywa sztucznego i stalowej linki. Można stworzyć niezwykle oryginalny system lamp w pomieszczeniu, dzięki dodaniu do szynoprzewodu zawiesi linkowych o różnych długościach, które są mocowane za pomocą łączników w kształcie litery T, L, X. Oprawka Profile jest w białym kolorze. Wymiary: długość- 140 cm, średnica – 5,5 cm.

Ciekawy system lamp, jaki stworzysz dzięki oprawce Profile może sprawdzić się w dużym loftowym salonie lub pracowni. To także świetne rozwiązanie w przypadku barów, pubów i nowoczesnych restauracji.

Wymiary
Długość 140 cm
Średnica 5,5 cm
Waga 0.07 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting