Panel tapicerowany heksagon 40 × 34,6 cm niebieski

Na to, czy będziemy mieć słodkie sny niestety nie mamy żadnego wpływu. Ale na klimat pomieszczenia, w którym zasypiamy, jak najbardziej. Panele tapicerowane w kształcie plastra miodu będą miłym początkiem wieczoru. Poznaj wszystkie ich atuty!

Panele tapicerowane w kształcie heksagonu o wymiarach 40 × 34,6 cm sprawdzą się w roli miękkiego oparcia i oryginalnej dekoracji. Dzięki nim stworzysz zagłówek w nowoczesnej sypialni lub barwną kompozycję w pokoju dziecka. Panele ścienne pasują też do przedpokoju, salonu czy gabinetu – wszędzie dodadzą przytulności.

Z czego są zrobione? Z wytrzymałej płyty MDF, miękkiej pianki i tkaniny obiciowej. Dzięki temu są lekkie – łatwo przymocujesz je do ściany za pomocą rzepów lub kleju montażowego – oraz trwałe – nie odkształcają się i posłużą przez wiele sezonów.

Poza estetyką panele tapicerowane o grubości 25 mm pełnią też wiele praktycznych funkcji – izolują od zimnej ściany, wytłumiają dźwięki otoczenia, chronią maluszka przed uderzeniem w czasie zabawy.

Możesz je układać w dowolny sposób – blisko siebie lub zachowując odstępy między elementami, w kompozycji monochromatycznej lub z użyciem dwóch, trzech kolorów. Kieruj się własną kreatywnością, a wnętrze zyska niepowtarzalny charakter!