Panel tapicerowany prostokątny 60x15 cm niebieski

Panele tapicerowane to gorący trend aranżacyjny. Nic dziwnego – wprowadzają do wnętrz przytulność, można je układać w nieskończenie wielu konfiguracjach, a ich montaż jest bajecznie prosty. Dowiedz się o nich więcej!

Panel tapicerowany w kształcie prostokąta o wymiarach 60 × 15 cm będzie elementem praktycznego zagłówka. Moduły możesz zamontować nie tylko w sypialni, lecz także w pokoju dziecka czy we wnęce w przedpokoju, tworząc wygodne oparcie. Dlaczego warto to zrobić? Panele zapewniają komfort, chronią ścianę przed zabrudzeniami, a ponadto wygłuszają dźwięki otoczenia.

Panel prostokątny został wykonany z płyty MDF, pianki i tkaniny obiciowej. Dzięki tym komponentom jest zarówno bardzo miękki, jak i wyjątkowo trwały. Grubość modułu wynosi 25 mm, więc prawie nie zabiera przestrzeni, a jednocześnie zmienia wnętrze nie do poznania.

Szeroka gama kolorystyczna i różne kształty paneli ściennych pozwalają dać upust kreatywności. Stwórz własną kompozycję, która będzie zgodna z Twoim gustem i stylistyką wnętrza.