Panel tapicerowany równoległobok L 15x30 cm czarny

Panele tapicerowane przebojem wdarły się do wnętrz i zagościły tam na dobre, a jednym z największych hitów aranżacyjnych są moduły ułożone w jodełkę. Tę kompozycję z łatwością stworzysz za pomocą paneli w kształcie równoległoboku. Poznaj wszystkie ich zalety!

Panele tapicerowane pasują do najróżniejszych aranżacji i pomieszczeń – sprawdzą się zarówno w pokoju maluszka, jak i w sypialni w stylu glamour. Będą też stylowym wykończeniem wnęki, np. w wiatrołapie.

Moduł został wykonany z płyty MDF, miękkiej pianki oraz tkaniny obiciowej. Dzięki temu jest sztywny, a jednocześnie lekki, więc jego montaż nie przysparza najmniejszych problemów. Przymocujesz go do ściany za pomocą kleju lub rzepów. Grubość panelu wynosi 25 mm, zapewnia on dodatkową izolację termiczną i akustyczną – możesz zapomnieć o zimnej ścianie, a dźwięki otoczenia będą mniej słyszalne.

Panele ścienne w kształcie równoległoboku o wymiarach 15 × 30 cm ułożysz w modną jodełkę. Połącz je z prawymi elementami, a jako wykończenia użyj trójkątów – będzie bardzo elegancko. Ciekawie wygląda też kompozycja z użyciem równoległoboków o wymiarach 30 × 30 cm. Wolisz wersję monochromatyczną czy wielobarwną? Sprawdź dostępne kolory i wybierz rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada.