Plafon Wooddream – małe oświetlenie, wielka zmiana

W każdym pomieszczeniu ogromną role odgrywa odpowiednie oświetlenie. Nawet to najbardziej niepozorne potrafi odmienić całą aranżację. Plafon Wooddream to przykład dobrego stylu i wysokiej jakości, które powinny cechować każdą lampę. Przekonaj się sam, jak fantastycznie rozświetli on Twoje wnętrza.

Minimalistyczny plafon Wooddream to trzypunktowe źródło światła LED o przyjemnej, ciepłej barwie. Wykonany został z najwyższej jakości drewna dębowego i posiada ciekawą formę trzech walców o różnej wysokości. Zamontowany na suficie plafon będzie skutecznie oświetlał i przy okazji zdobił każde pomieszczenie.

Prosty, a jednocześnie stylowy design oświetlenia pozwala na wykorzystanie go przy każdym stylu aranżacji. Plafon będzie wyglądał świetnie zarówno w nowocześnie urządzonym przedpokoju, klasycznej kuchni czy ekologicznym salonie. Będzie stanowił idealne źródło światła nad łóżkiem, fotelem do czytania czy lustrem w łazience. Jego kształt, kolorystyka i wykorzystane materiały to klucz do uniwersalności.