Plafon Woddream – uniwersalne i stylowe oświetlenie

Każde pomieszczenie potrzebuje odpowiedniej oprawy w postaci właściwie dobranego oświetlenia. Powinno być ono nie tylko dobrym źródłem światła, ale także interesującą dekoracją, która podkreśli wystrój całego wnętrza. Drewniany plafon Wooddream w jasnym odcieniu to lampa, która rozświetli i ozdobi każdy zakątek nowoczesnego domu.

Potrójne źródło świateł LED o ciepłym odcieniu umieszczone zostało w ciekawej, asymetrycznej obudowie w kształcie walców o różnej wysokości. Naturalny kolor drewna oraz barwa lamp stworzą w pomieszczeniu przyjemną, przytulną atmosfera. Nowoczesny plafon Wooddream dzięki swojemu designowi jest niezwykle modny, a minimalistyczna forma i uniwersalna barwa sprawiają, że pasuje on do każdego wystroju wnętrz.

Oświetlenie będzie wyglądać fantastycznie zarówno przy nowoczesnych aranżacjach, np. skandynawskiej, eklektycznej lub eko, jak i klasycznych, chociażby retro lub boho. Sprawdzi się m.in. nad łóżkiem w sypialni, komodą w przedpokoju, kanapą w salonie albo lustrem w łazience.