Plafon Wooddream – elegancja w czystej postaci

Zależy Ci na eleganckim oświetleniu o prostym, ale modnym designie? Plafon Wooddream w ciemnym kolorze to lampa, którą cechuje klasyczny, stylowy wygląd i najwyższa jakość. Postaw na niezawodny minimalizm i przekonaj się, ile światła wprowadzi do Twojego domu.

Trzy lampy LED dające światło o ciepłym odcieniu, wbudowane zostały w drewnianą obudowę w kształcie walców o różnej wysokości. Dzięki takiemu połączeniu prostoty i asymetrii, plafon Wooddream jest jednocześnie elegancki i nowoczesny. Ciemny, orzechowy odcień lampy czyni z niej uniwersalny dodatek, pasujący do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego wystroju i dominującej kolorystyki.

Plafon Wooddream o ciemnym odcieniu doskonale sprawdzi się jako oświetlenie w przedpokoju, kuchni, łazience, sypialni, salonie oraz każdym innym pomieszczeniu w Twoim domu. Z powodzeniem wpisze się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje. Podkreśli wystrój boho czy ekologiczny, ozdobi eklektyczne lub minimalistyczne wnętrze i rozświetli pokój glamour albo retro.