Uniwersalna podkładka na stół

Neutralna, ciemnobrązowa barwa podkładki sprawdzi się świetnie na każdym stole, bez względu na kolory, w których urządzona została kuchnia - podkreśli on świetnie minimalistyczną kolorystykę, zrównoważy bardzo jasne, pastelowe lub przeciwnie - intensywne i krzykliwe barwy. Brąz jest też kolorem nie rzucającym się w oczy, co gwarantuje, że podkładka na stół będzie w nienarzucający się sposób pełnić swoją ochronną funkcję. Filc harmonizuje świetnie zarówno z drewnem, kamieniem, szkłem jak i nowoczesnymi, sztucznymi materiałami. Podkładka pasuje więc świetnie do każdej kuchni.


Prostota i funkcjonalność

Podkładka filcowa jest przeznaczona do samodzielnego wycięcia pożądanego kształtu, co umożliwia dostosowanie jej do każdej potrzebnej estetyki oraz funkcjonalności. Po wycięciu pożądanego kształtu filc nie strzępi się i nie zmienia swojego kształtu, nie wymaga więc obszywania brzegów. Można go ciąć zwykłymi kuchennymi nożycami. Sprawia to, że przygotowanie podkładki jest niebywale proste.


Podkładka filcowa do każdej funkcji

Dzięki łatwości w dopasowywaniu do potrzeb może więc ona służyć jako duża podkładka chroniąca stół podczas różnych prac kuchennych, jak i zostać pocięta na kilka mniejszych podkładek pod kubki z kawą, herbatą lub innymi gorącymi napojami. Wykonanie z filcu gwarantuje nie tylko przyjemną w dotyku miękkość, ale również ochronę zarówno powierzchni stołu jak i postawionych na niej naczyń przed zarysowaniem. Przy tym wszystkim filc jest dobrym izolatorem ciepła, uchroni więc z jednej strony powierzchnie przed negatywnym wpływem kontaktu z gorącymi naczyniami, z drugiej zaś - gorące potrawy przed ucieczką ciepła przez dno naczynia.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 26 cm
Waga 0.02 kg
Do pobrania