Funkcjonalna podkładka filcowa na stół

Gorąca herbata, czy kawa, przydaje się codziennie na dobry początek dnia. Jednak często zapomina się o tym, że zarówno gorąca filiżanka, jak i szklanka pozostawiają brzydkie jasne plamy na blacie. By ich uniknąć warto zastosować tę oto podkładkę, która idealnie izoluje i zatrzymuje ciepło. Poza tym bardzo łatwo można ją dostosować do swoich potrzeb, przycinając na odpowiedni wymiar. W ten sposób można ją stosować w wielu różnych sytuacjach. Podkładka filcowa na stół to pomysł, który naprawdę się sprawdza i można stosować go w domu i wszędzie, gdzie się jest. Podkładka nie zabiera wiele miejsca, więc bez trudu można ją zmieścić do podręcznego bagażu.


Pod kolor mebli

Zazwyczaj dobiera się takie elementy wyposażenia domu, by dobrze się prezentowały na tle tych, które już są. Wybierając tę podkładkę nie trzeba się martwić tym, że nie będzie się komponować z aranżacją. Jest bowiem dostępna w wielu różnych kolorach, a jej rozmiar pozwala na precyzyjne dopasowanie zarówno do wielkości blatu, jak i do konkretnego zastosowania. Można więc mieć pewność, że stół, na jakim taki dodatek znajdzie swoje miejsce, nie straci nic ze swojego uroku.


Trwała podkładka filcowa

Nie przez przypadek podkładka jest wykonana właśnie z filcu. Materiał ten cechuje się trwałością i odpornością na rozciąganie. Te cechy zaś jednoznacznie wskazują na niezwykłą trwałość tej podkładki. Jest też lekka i na tyle twarda, że się nie odkształca ani pod wpływem nacisku, ani pod wpływem temperatury.

Wymiary
Długość 9,5 cm
Szerokość 14,5 cm
Waga 0.01 kg
Do pobrania