Podkładki filcowe - dla ochrony Twoich podłóg

Ochrona podłóg to działanie, dzięki któremu na długo można zachować ich ładny wygląd. Istotna jest nie tylko troska o czystość podłogi, ale konieczność uchronienia jej przed zarysowaniami. Podkładki, które chcemy Państwu zaoferować, bez wątpienia pomogą chronić Wasze podłogi. Pod nogi każdego mebla. Krzesło, fotel, taboret a nawet tapczan to meble, które częściej lub rzadziej są odsuwane. Przesuwanie ich po podłodze, powoduje nie tylko hałas, ale przyspieszone zużycie podłogi. Używając podkładek filcowych, zapobiega się zarysowywaniu podłóg przy przesuwaniu mebli, odsuwaniu krzeseł czy taboretów.

Jak używać? Podkładkę należy nakleić pod każdą nogę stołu, krzesła, taboretu czy innego mebla. Łatwo to zrobić, przyklejone, na długo pozostaną w tym samym miejscu. Filc to materiał bardzo miękki. Przesuwając po podłodze mebel wyposażony w takie podkładki, nie ma więc mowy o zarysowaniu podłóg.


Tanie i praktyczne

Zachęcamy do zakupu podkładek filcowych. Dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach. Stosowanie ich na nogach wszystkich przesuwanych mebli, pomoże w ochronie podłóg, bez względu na ich rodzaj. Nie bez znaczenia jest również ograniczenie hałasu przy przesuwaniu. Podkładki filcowe powodują, że przesuwanie krzesła, taboretu czy innego mebla, będzie po prostu ciche. Warto ich używać. Kup i się o tym przekonaj.

Wymiary
Długość 2 cm
Szerokość 4,4 cm
Waga 0.01 kg
Do pobrania