Szerokie zastosowanie

Białe podkładki filcowe świetnie sprawdzają się podczas codziennych zastosowań zarówno do użytku domowego oraz w pracy. Wysoka jakość tkaniny, z jakiej wykonano podkładki, gwarantuje trwałość także w miejscach, gdzie często przesuwa się meble. Sprawdzą się więc zarówno w zatłoczonej kuchni, jak i w sali konferencyjnej. Nie rysując podłogi, ułatwiają przesuwanie niezależnie od gabarytów mebli i ich masy.

 

Prosty montaż

Ogromną zaletą podkładek filcowych jest także prosty montaż. Wystarczy wyjąć je z opakowania i przykleić w odpowiednie miejsce. Nie tylko nogi stołów, biurek czy krzeseł. Również można podkleić dekoracje, chroniąc je przed zniszczeniem. Klasyczny okrągły kształt podkładek ułatwia montaż, podobnie jak i wysokiej jakości materiał samoprzylepny. Błyskawicznie, sprawnie i w odpowiednim miejscu. Nie trzeba być majsterkowiczem, żeby poprawić funkcjonalność we własnych czterech ścianach.

 

Jakość i dbałość o delikatne powierzchnie

Wysokiej jakości filc, z którego wykonano podkładki, jest gwarancją, że przez długi czas będą spełniać swoje zadanie. Można je także zastosować jako podkładki na stół w przypadku, kiedy ważna jest dbałość o delikatną powłokę. Gustowne dekoracje podklejone filcem nie zniszczą ani podłogi, ani nie porysują szklanych czy laminowanych powierzchni. W poszukiwaniu podkładek, warto też zerknąć na inne wzory z katalogu naszego sklepu.

 


 • Podkładki wykonane z filcu.
 • Średnica 25mm.
 • Kolor biały.
 • Dostępne również inne kolory i rozmiary.
 • podkładki filcowe - wymiary
  Średnica 2,5 cm
  Waga 0.01 kg
  Do pobrania
  Pozostałe informacje
  Materiał filc