Piękna podłogo bez skazy

Jeżeli posiadasz piękną drewnianą podłogę nie chcesz, aby szybko się zniszczyła. Dlatego pod wszystkie meble a w szczególności krzesła i taborety zastosuj podkładki filcowe. Są one wycięte z grubego filcu, naklejone na nogi foteli i krzeseł, będą zapewniać bezpieczeństwo twojej podłodze.

Podkładki filcowe są wycięte w formie kwadratu, dlatego świetnie dopasowują się do nóg mebli. Można je oczywiście spotkać w różnych kształtach, jak i rozmiarach. Aby, ułatwić proces przylepiania każda podkładka jest pokryta odpowiednią ilością kleju samoprzylepnego. To on utrzymuje podkładkę na miejscu podczas przesuwania i przemieszczania mebli.

 

Filc jako materiał

Filc nie służy tylko jako materiał do tworzenia podkładek ochronnych na meble. Jest bardzo uniwersalnym i łatwym w obróbce materiałem. Z filcu powstają między innymi dekoracje do domu, jak również torebki, biżuteria, a nawet finezyjnie wycinane podkładki na stół. Można również znaleźć bieżniki oraz podkładki pod gorące kubki wykonane z filcu. Oprócz dobrze wszystkim znanego eleganckiego szarego filcu na rynku jest wile ciekawych kolorów tego materiału.

 

Wiele funkcji filcu

Poprze swoją strukturę filc świetnie pełni funkcję ochronną, jednak jest również doceniany za swoje walory estetyczne. Dekoracje do domu jak i zabawki dla dzieci to przykłady wykorzystania filcu do dekoracji wnętrz. Polecamy zastosuj ten niezwykły materiał w swoim domu, chroń meble lub dekoruj decyzja należy od Ciebie.

 


 • Podkładki wykonane z filcu.
 • Wymiary 25x25mm.
 • Kolor biały.
 • Dostępne również inne kolory i rozmiary.
 • Wymiary
  Długość 2,5 cm
  Szerokość 2,5 cm
  Waga 0.1 kg
  Do pobrania