Ogarnij rozgardiasz

Podczas przygotowywania posiłków nasza kuchnia może zmienić się nie do pomyślenia. Liczne produkty, z których skorzystaliśmy mogą spowodować niechciane zabrudzenia w różnych miejscach - na blacie, na stole czy na krzesłach. Aby ograniczyć ryzyko zabrudzenia wszystkich elementów w kuchni czy jadalni warto zainwestować w podkładki filcowe. To stosunkowo tanie przedmioty, których wartość na dłuższą metę jest nieoceniona. Pozwalają one ochronić okolice talerza przed resztkami jedzenia, jednocześnie gromadząc ewentualne takowe elementy w jednym miejscu, co staje się pomocne przy sprzątaniu pomieszczenia. Podkładki na stół stanowią praktyczny dodatek do kuchni. Z powodzeniem mogą zostać wykorzystane także jako dekoracje - wszystko zależy od inwencji twórczej.

 

Tanio i skutecznie

Koszt zestawu solidnych podkładek jest nierównomierny do zakupu nowego obrusu na stół. Takich kosztów można uniknąć stosując podkładki filcowe, które skutecznie zapobiegną ewentualnym zabrudzeniom. Podkładki te są również wygodne dla osób spożywających posiłek, gdyż praktycznie zawsze są one stworzone z solidnych materiałów, dzięki czemu talerz na nich pozostawiony nie ślizga się po całym stole, ułatwiając jednocześnie konsumpcję.

 

Dobry dodatek

Wzorów podkładek jest całe mnóstwo. Nie jest więc problematyczne dobranie ich do naszej, nawet wymagającej kuchni czy jadalni. Podkładki są tworzone najczęściej w oparciu o unikatowe, ale uniwersalne wzorce, pasujące zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

 


 • Podkładki wykonane z filcu.
 • Wymiary 20x44mm.
 • Kolor szary.
 • Dostępne również inne kolory i rozmiary.
 • Wymiary
  Długość 2 cm
  Szerokość 4,4 cm
  Waga 0.01 kg
  Do pobrania