Pojemnik do przechowywania GREY 16x16x4,5 cm

Najważniejsze informacje:

PRAKTYCZNY - Pojemnik do przechowywania różnych przedmiotów. Pomoże uporządkować szuflady, szafki i inne miejsca do przechowywania. Pojemnik ma wymiary 16 x 16 x 4,5 cm. Pojemnik do przechowywania z serii GREY.

WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości, przezroczystego tworzywa. Wewnątrz posiada matę wykonaną z termoplastycznej gumy w szarym kolorze. Pojemnik jest wytrzymały i solidny. W razie potrzeby matę można wyjąć i przemyć w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu.

ANTYPOŚLIZGOWY - Pojemnik jest wyposażony w antypoślizgowe nóżki, które zapobiegają przesuwaniu się pojemnika wewnątrz szuflady lub szafki. Dodatkowo, wyjmowana wkładka wewnątrz pojemnika, zapewnia stabilność umieszczonych w pojemniku przedmiotów.

PRZYDATNY - Organizer ułatwia przechowywanie akcesoriów biurowych, przyborów kuchennych, kosmetyków oraz innych przedmiotów. Dzięki niemu w szufladzie zawsze będziemy mieć porządek, a potrzebne przedmioty będą zawsze pod ręką. Świetnie sprawdzi się także do uporządkowania produktów w lodówce.

ŁATWE PRZECHOWYWANIE - Przy zakupie większej ilości takich samych pojemników, możliwość piętrowania ich, co zapewni wygodne przechowywanie.

Kwadratowy pojemnik do przechowywania i uporządkowania różnych przedmiotów. Świetnie sprawdzi się do organizacji przestrzeni w szafkach, szufladach i innych miejscach do przechowywania. Niezwykle uniwersalny, znajdzie wiele zastosowań. Przydatny w kuchni, łazience, gabinecie, czy warsztacie. W naszej ofercie dostępne są również pojemniki w innych kształtach i wymiarach. Można skompletować odpowiednią liczbę organizerów w zależności od wielkości szuflady lub ilości miejsca do przechowywania. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

  • Materiał: tworzywo
  • Długość: 16 cm
  • Szerokość: 16 cm
  • Wysokość: 4,5 cm
  • Waga (g): 149
  • Kolor dominujący: przezroczysty
Wymiary
Długość 16 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 4.5 cm
Do pobrania