Dzień Dobry Państwu, przedstawiamy Państwu naszą nową produkcję, która powstaje równolegle przy produkcji lamp. Metaloplastyka - czyli metalowe przedmioty użytkowe. Kwietniki, uchwyty łazienkowe, stojaki na drewno, popielniczki ogrodowe, półki, dekoracje oraz wiele więcej! Wszystkie nasze produkty powstają w całości w Polsce, wykorzystując polskie surowce i usługi.
Produkujemy w metalu nie oszczędzając na jakości.
Półka na kwiaty lub według uznania - książki i dekoracje. Stelaż wykonany z profilu stalowego o 12 x 12mm malowanego proszkowo. Deska z drewna dębowego, dokręcona do stelaża.
Wysokość : 33cm
Szerokość / Głębokość : 65/20cm
Stelaż : 12x12 stal (montaż za pomocą wieszaków dołączonych, montaż niewidoczny)
Kolor : czarny
Deska : drewno dąb (zabezpieczone) jest produktem naturalnym i może posiadać słoje, sęki lub nawet różnić się delikatnie kolorem od przedstawionym na ofercie zdjęciu. Nie mamy na to wpływu i nie stanowi jej wady ale dodaje to tylko uroku i naturalności. Stosujemy tylko drewno dębowe, ponieważ tańsze zamienniki mają użyte deski ze sklejki albo z drewna sosnowego, które jest miękkie, z czasem ulega odkształceniu pod ciężarem, zarysowaniu oraz jest mniej odporne na wilgoć - pomimo stosowania lakierów lub oklein. Nie bez powodu drewno dębowe jest używane np. na blaty kuchenne czy stoły, ponieważ jest to materiał bardziej odporny na uszkodzenia i wilgoć.
Dodatkowo do każdego kwietnika z serii dodajemy pachnącą niespodziankę :)