Półka metalowa domek – kreatywna dekoracja do domu i na taras

Znudziły Ci się tradycyjne półki z drewna lub tworzywa sztucznego? W takim razie wykorzystaj metal – styl industrialny to najlepszy dowód, że ten materiał nadaje wnętrzu charakter i intrygujące wykończenie. Półka metalowa ułatwi Ci przechowywanie drobiazgów i przy okazji stanie się oryginalną dekoracją.

Ażurowa półka metalowa to wnętrzarski hit, który możesz zastosować także w przytulnym wnętrzu niemającym nic wspólnego ze stylem przemysłowym. Wygląda lekko i nie stanowi „balastu” w aranżacji, więc harmonijnie dopasuje się do otoczenia. Przestrzenną konstrukcję warto kreatywnie zagospodarować, wykorzystując ozdobne zawieszki, haczyki, klamry, sznurki i tasiemki. Dzięki ciekawej formie półka metalowa domek inspiruje do tworzenia klimatycznych dekoracji.

Ze względu na dość spore wymiary (45x24x16 cm) półkę najlepiej postaw na podłodze i włóż do środka książki, świece lub cotton balls. W okresie bożonarodzeniowym możesz owinąć domek lampkami choinkowymi i umieścić przed dużym oknem – to świetny pomysł na nastrojową ozdobę w świątecznym stylu. Duża półka z metalu może również pełnić funkcję kwietnika na taras, w którym umieścisz pachnące zioła.

Wymiary
Głębokość 24 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 45 cm
Waga 1.95 kg
Do pobrania