Półka Sawira – udekoruje Twoje wnętrze

Szukasz półki na ścianę do salonu? Dostępna w naszej ofercie półka Sawira z pewnością Cię nie zawiedzie. Jej stylowy wygląd doda wnętrzu wyjątkowego charakteru, a sama półka pomieści Twoje ulubione książki lub pamiątki.

Kolor półki to dąb bejca lakier – wpływa on na jej naturalny oraz klasyczny wygląd. Półka wisząca idealnie sprawdzi się jako element wyposażenia salonu, sypialni czy pokoju młodzieżowego, a nawet domowego gabinetu. Uatrakcyjni wygląd pomieszczenia oraz zapełni pusty fragment ściany.

Półka składa się z dwóch połączonych ze sobą części – to czyni ją stylową i minimalistyczną. Jest szeroka oraz wytrzymała, dzięki czemu bez obaw możesz postawić na niej wiele książek oraz dodatków.

Minimalistyczna półka ścienna została wykonana z najwyższej jakości drewna stworzonego w wyniku połączenia fragmentów niewykorzystanych do innych kolekcji. Użyty w tej ekologicznej produkcji dąb to bardzo wytrzymały surowiec, odporny na uszkodzenia mechaniczne. Cechują go nieregularne słoje, sęki i przebarwienia składające się na unikatową strukturę.

Drewno zabezpieczono lakierem BIO. Zastosowany lakier jest bezpieczny dla człowieka i środowiska naturalnego.

Półka ekspozycyjna umożliwia szybką zmianę aranżacji. Zestawiaj ją z pozostałymi elementami kolekcji Sawira, by stworzyć piękne wnętrze na miarę Twoich oczekiwań.