Półka Porti – unikatowe miejsce na bibeloty

Półka ścienna może stanowić stylowy dodatek eleganckiego wnętrza nie tylko z powodu eksponowanych na niej przedmiotów. Jeśli łączy w idealnym wyważeniu gorące trendy sama w sobie stanowi niecodzienną dekorację. Tak jest w przypadku półki Porti.

Półka o szerokości aż 160 cm kusi ciepłym odcieniem drewna i ozdobnymi ryflowaniami. Dwa wybarwienia drewna – dąb antyczny i dąb czekoladowy – pozwalają na dopasowanie półki do własnego stylu i pozostałych elementów kolekcji. Niezależnie od tego, na który odcień się zdecydujesz, będzie on uzupełniony poziomą listwą ze szkła hartowanego w kolorze czarnym. Dodaje jej to nowoczesnego sznytu i tajemniczej elegancji.

Półkę Porti możesz połączyć z szafką RTV z kolekcji, dobrze będzie wyglądać nad komodą, sprawdzi się też jako samodzielna dekoracja ściany. Zamontujesz ją łatwo i szybko, a mocowania pozostaną estetycznie ukryte za panelem tylnym.

Poustawiaj na półce ulubione pamiątki lub zdjęcia z beztroskich wakacji, by stała się nie tylko zwykłym miejscem ekspozycyjnym, lecz także domowym centrum dobrych wspomnień.