Dodatkowe półki do szafy - stwórz idealny regał do Twojego biura!

To, co wyróżnia serię Space Office to pomysłowe i funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym meble idealnie wpisują się w przestrzeń biura i ułatwiają codzienną pracę. Modułowe rozwiązania i liczne możliwości adaptacji to wyjście naprzeciw klientom o konkretnych oczekiwaniach.

Dodatkowe półki do szafy pozwolą Ci stworzyć mebel szyty na miarę Twojego biura. Możesz umieścić je w zamykanej skrzyniowej szafie lub otwartym regale. Półki są idealnie dopasowane pod względem szerokości i głębokości do innych mebli z serii Space Office, wystarczy, że zamontujesz je w środku korpusu i gotowe!

To, co wyróżnia meble i akcesoria meblowe z serii Space Office to wysoka jakość płyty laminowanej, z której są wykonane. Odporny na zarysowania materiał to gwarancja dobrego wyglądu i kondycji mebli przez długie lata. Modny kolor dąb aristan dodaje serii nowoczesnego charakteru.

Półki dodatkowe do szafy Space Office to prosty sposób na zwiększenie funkcjonalności Twoich mebli. Stwórz idealny regał do Twojego biura!

Wymiary
Głębokość 32,5 cm
Szerokość 76,2 cm
Wysokość 1,8 cm
Waga 10.05 kg
Do pobrania