Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Akcesoria do mebli

42 Produkty

Akcesoria do mebli – czystość i bezpieczeństwo

Chcesz, aby w Twoim domu pachniało i lśniło czystością? Zależy Ci, aby był on bezpieczny, kiedy przebywają w nim małe dzieci ? Dodatki do mebli z oferty BRW.pl pomogą Ci w łatwy i przyjemny sposób osiągnąć taki stan. Idealnie dopasowane do wszystkich mebli, są nie tylko praktyczne, ale także nie zaburzają estetyki Twojego wystroju.

 

Akcesoria do montażu mebli – jak zadbać o podłogi?

Kiedy urządzasz mieszkanie, musisz pamiętać o podłodze. To ona jest narażona na najwięcej uszkodzeń. Coś na nią spadnie, coś się rozleje, coś porysuje. Dlatego kiedy składasz ciężkie meble – szafy, komody, sofy, stołki – warto, abyś pod ręką miał podkładki filcowe. Umieszczone na nóżkach i podstawach, które bezpośrednio stoją na podłodze, sprawią, że nie tylko meble będą łatwiejsze w przesuwaniu. Korzystając z tego dodatku do mebli zadbasz o to, żeby na Twojej podłodze nie pojawiła się żadna rysa.

 

Środki czystości do mebli – niech Twój dom lśni czystością!

W utrzymaniu porządku, zarówno podłóg jak i wszystkich mebli, pomogą Ci środki czystości ze specjalnie przygotowanej przez BRW linii produktów. Stworzone w specjalistycznych laboratoriach, w pełni ekologiczne płyny są niezbędne do utrzymania długotrwałego i idealnego porządku. Wśród nich znajdziesz specjalne płyny, stworzone do mebli tapicerowanych oraz skórzanych. Męczą Cię smugi na szklanych elementach Twoich mebli ? Środki czystości od BRW poradzą sobie również i z nimi. Codzienne porządki natomiast ułatwi wybór uniwersalnych ściereczek czyszczących.

 

Meble akcesoria – gwarancja bezpieczeństwa dla dzieci

Wśród akcesoriów do mebli dających poczucie bezpieczeństwa dla najmłodszych znajdziesz wiele rozwiązań. Kiedy w domu masz schody, podstawowym dodatkiem do mebli obok nich powinna być bramka bezpieczeństwa. Z systemem otwierania niedostępnym dla dziecka, wykonana w klasycznym stylu z trwałego drewna. Dodatki do mebli, zwiększające bezpieczeństwo to również miękkie nakładki na narożniki np. stołu. To także elastyczne zamki do szafek czy szuflad, chroniące Twoje, ciekawe świata dzieci przed dostępem do niebezpiecznych przedmiotów.

 

Akcesoria (nie tylko) do mebli – kiedy w domu masz czworonoga

Zwierzęca sierść na meblach, dywanach, ubraniach – po prostu wszędzie. Właściciele czworonożnych przyjaciół wiedzą dobrze, że przy gubiącym sierść zwierzęciu utrzymanie porządku jest o wiele trudniejsze, a prac porządkowych znacznie więcej. Pomocne okazują się akcesoria do ubrań – np. rolka do odzieży. Pomoże pozbyć się sierści i kurzu nie tylko z ubrań. Świetnie sprawdzi się także na kanapie czy innych powierzchniach.

* Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki