Puf Figaro – dopełnia wnętrze glamour
 

Tapicerowane pufy są nie tylko ozdobne, lecz także uniwersalne i praktyczne. Mogą pełnić różne funkcje, a ze względu na niewielkie gabaryty, łatwo znaleźć na nie miejsce w mieszkaniu. Puf Figaro w stylu glamour będzie też prawdziwą dekoracją wnętrza!

Szeroki puf posłuży jako dodatkowe miejsce do siedzenia w czasie większej imprezy lub wygodny podnóżek na co dzień. Wyjątkowy komfort zapewnią Ci sprężyny faliste i pianka w siedzisku. Mebel sprawdzi się też w roli podręcznego stolika – na przykład na tacę ze słodkościami.

Puf Figaro poza funkcjonalnością oferuje stylowy design. Wyróżnia się szerokim, pikowanym siedziskiem wykończonym guzikami. Miękka, dekoracyjna tkanina podkreśla estetykę mebla, a obszycie krawędzi ozdobną kedrą dodaje elegancji. Smukłe, drewniane nóżki w kolorze czarnym ze złotą obwódką wpływają na wizualną lekkość mebla. Są one na tyle wysokie, że bez problemu odkurzysz i umyjesz pod nim podłogę.

Dopracowane w detalach wykończenie dopełni salon w estetyce glamour. Tapicerowany puf na nogach sprawdzi się również we wnętrzu nowoczesnym lub w estetyce retro. Może stać w pokoju dziennym, w sypialni czy w przedpokoju. Świetnie będzie prezentował się w zestawieniu z meblami z tej samej kolekcji.

 

Cechy szczególne mebla:

·         Klasyczny mebel o bardzo gustownym wyglądzie

·         Pięknie będzie się prezentował we wnętrzach stylizowanych glamour czy retro

·         Eleganckie, smukłe nóżki w kolorze czarnym ze złotym wykończeniem dopełniają całość

·         Pikowane siedzisko wykończone guzikami w kolorze tkaniny

·         Wygodne, szerokie siedzisko obszyte ozdobną kedrą

·         Wysokość nóżek pozwala na utrzymanie czystości pod meblem

·         Idealne dopełnienie kolekcji mebli Figaro

Wymiary
Szerokość 68 cm
Wysokość 45 cm
Głębokość 68 cm
Waga 17.7 kg
Do pobrania