Praktyczne siedzisko, które pasuje do wielu aranżacji

Puf Tivoli to siedzisko, które z pewnością zachwyci wielbicieli prostoty i elegancji. Spełnia praktyczną funkcję dodatkowego miejsca do siedzenia w każdym pomieszczeniu, salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, jadalni. Pasuje do wystroju w stylu nowoczesnym, glamour, eklektycznym.

Puf sprawdzi się na co dzień i podczas przyjęcia, kiedy potrzebujemy dodatkowych miejsc do siedzenia. Doskonały na małym metrażu, gdzie liczy się każdy metr. Można na nim wygodnie usiąść, a ponadto ma praktyczny schowek, z którego z pewnością czasem skorzystamy.

Puf Tivoli wypełniony jest pianką HR oraz sprężyną falistą, co odpowiada za komfort użytkowania. Zaletą jest bardzo miła w dotyku tkanina obiciowa, ozdobiona przeszyciami i kedrami. Wysokie, smukłe drewniane nóżki mogą mieć kolor naturalnego drewna lub czarny. Obicie w wielu opcjach kolorystycznych sprawia, że łatwo dopasować mebel do różnych wystrojów wnętrza. Jego wymiary to 68 × 68 × 45 cm.

Puf pasuje do sof i narożników w podobnym stylu i z podobnym obiciem. Jest doskonałym rozwiązaniem do pokoju dziecka i nastolatka. Mobilny, lekki, łatwo przenieść go w inne miejsce. Pasuje do niskich stolików i ław.

 

Cechy szczególne mebla:
• Puf z pojemnikiem- możliwość przechowywania
• Ozdobne przeszycia, kedra
• Prosty kształt- wygodny i elegancki
• Stopki z drewna - zwiększona wytrzymałość
• Dopełnienie mebli Tivoli
Wymiary
Głębokość 68 cm
Szerokość 68 cm
Wysokość 45 cm
Waga 12.7 kg
Do pobrania