Taja Wood — połączenie praktycznego mebla i eleganckiej dekoracji

Pufa jest meblem, najczęściej z miękkim siedziskiem i pozbawionym oparcia. Element ten znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu — jest praktyczny. Jeśli i Ty poszukujesz tego typu mebla, możemy zaproponować Ci ciekawe rozwiązanie — Taja Wood. To elegancka pufa, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Jest podłużna i przyjemna w dotyku. Pomimo braku oparcia zapewnia komfort podczas siedzenia i jest naprawdę wygodna!

Estetyczne obicie w połączeniu z drewnianymi stopkami gwarantuje przepiękne efekty wizualne. Pufa ta świetnie sprawdzi się w roli dekoracji. Poza względami estetycznymi warto także zwrócić uwagę na względy praktyczne. Pufa posiada pojemnik, dzięki któremu będziesz mógł przechowywać w niej dowolnie wybrane przedmioty. Jest on dość spory, dzięki czemu możesz przechowywać w nim m.in. buty czy pościel.

Pufa Taja Wood posiada 141 cm szerokości, 49 cm wysokości oraz 43 cm głębokości. Postaw na ten dodatek i ciesz się funkcjonalnym wnętrzem.

 

Cechy szczególne mebla:
• Puf z pojemnikiem do przechowywania
• Podwyższone stopki metalowe - ułatwiony dostęp do podłoża
• Podwyższone siedzisko - ułatwia wstawanie i zwiększa wygodę użytkowania
• Ozdobne stopki z drewna liściastego - zwiększona trwałość i wytrzymałość
• Ozdobne wciągi - tworzą harmonijny i estetyczny wygląd
• Dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z łóżkiem kontynentalnym (z boxem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem) i wezgłowiem) - pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu
Wymiary
Szerokość 141 cm
Wysokość 49 cm
Głębokość 43 cm
Waga 28 kg
Do pobrania