Rama łóżka Indiana - oryginalne spojrzenie na wygodę

Zwróć uwagę, że cena łóżka nie obejmuje materaca na ramie drewnianej, poduszek i zagłówków. Aby w pełni korzystać z mabla należy dokupić dedykowany materac Corbo na ramie drewnianej, zagłówki, oraz poduszki.

Z kolekcją Indiana oddasz w pełni swoje zamiłowanie do podróży, a w mieszkaniu stworzysz aranżację w stylu kolonialnym.

Jednoosobowe łóżko Indiana to trafiona propozycja do pokoju nastolatka. Dzięki funkcji rozkładania możesz stworzyć dziecku jeszcze więcej miejsca na kolorowe sny. Wydłużone boki znacznie zwiększą wygodę użytkowania. Dzięki nim poduszki oraz kołdra tak łatwo nie zsuną się na podłogę.

Wysuwany pojemnik na pościel pozwala na wygodne przechowywanie kołdry, poduszek i koców. Jego powierzchnia to też dobry schowek na zabawki i gry planszowe. Mebel dostępny jest w modnym kolorze dąb sutter . Podana cena nie obejmuje ceny materaca, poduszek oraz zagłówka. Wszystkie te elementy możesz dokupić biorąc pod uwagę stylistykę wnętrza i wymagania Twojego dziecka.

Meble z kolekcji Indiana mogą być zestawiane w przeróżne kompozycje w zależności od wielkości pomieszczeń, ich funkcji oraz potrzeb wszystkich domowników.

Wymiary
Długość 202,5 cm
Szerokość 79-154 cm
Wysokość 60,5 cm
Waga 67.9 kg
Do pobrania