Łóżko Malcolm - rozkładane miejsce spania

Zwróć uwagę, że stelaż jest zintegrowany z materacem i nie ma możliwości montażu innego stelaża. Do prawidłowego funkcjonowania łóżka wymagany jest zakup dedykowanego matera ze stelażem Carbo. Abyś mógł cieszyć się komfortowym wypoczynkiem, należy dokupić  materac, zagłówki oraz poduszki. Przygotowaliśmy również kompletne łózko Malcolm, możesz je zakupić klikając tutaj.

Kolekcja Malcolm to pomysłowa wariacja na temat mebli młodzieżowych. System łączy w sobie nowoczesne podejście do designu i tradycyjne wybarwienie.

Wygodne łóżko do pokoju młodzieżowego Malcolm łączy w sobie funkcję codziennej sofy i miejsca na odpoczynek. Dzięki funkcji rozkładania możesz stworzyć dziecku jeszcze więcej miejsca na kolorowe sny. Łóżko wyposażone w wysuwany pojemnik na pościel tworzy dodatkową przestrzeń na przechowywanie pościeli.

Meble w stonowanym wybarwieniu dąb canyon monument wpiszą się w każdą aranżację pokoju dziecięcego. Front szuflad został wzbogacony o graficzne akcenty w postaci wyrazistych liter.

Poszczególne elementy kolekcji Malcolm można łączyć ze sobą w dowolny sposób, by idealnie dopasować ich układ do wymogów pomieszczenia i indywidualnych potrzeb dziecka.