Regał Adesso – stylowy wybór do Twojego salonu

Szukasz oryginalnego mebla do Twojego salonu? Regał Adesso łączy cechy stylowego regału oraz nowoczesnego kredensu. Mebel przykuwa uwagę efektownym frontem z drewna fornirowanego. Prosty kształt i nowoczesna kolorystyka dodadzą charakteru Twojej aranżacji.

Regał Adesso został wykonany z wysokiej jakości płyty MDF z frontami z drewna akacjowego oraz z metalowymi nogami. Czarny, geometryczny korpus efektownie kontrastuje z frontami w kolorze szarości i beżu. Matowy blat posiada strukturę kamienia, podczas gdy wnętrze szafki posiada widoczne usłojenie. Całość prezentuje się niezwykle designersko.

Mebel jest także bardzo praktyczny. Przesuwne drzwi umożliwiają różne kombinacje zamknięcia półek oraz pozwalają łatwo odmienić wygląd szafki. W środku znajduje się 8 półek o głębokości 40 cm. Wymiary szafki to 140 cm wysokości na 110 cm szerokości.

Stylowy mebel świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni lub sypialni. Możesz używać go jako biblioteczki, szafki na przedmioty osobiste lub wykorzystać półki do wyeksponowania szkła lub bibelotów.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga jedynie montażu nóg.