Regał Ashton – praktyczny mebel w pięknym stylu

Drewniany regał Ashton wyróżnia się na tle innych dzięki intarsjowanym frontom, co szczególnie widoczne jest na jego zamykanej części. Wzór jodełki i drewnianych deseczek robi wspaniałe wrażenie i dodaje meblowy wyrazu. Ten regał sprawdza się w salonie, gabinecie, pokoju młodzieżowym, a także pokojach hotelowych czy pomieszczeniu biurowym. Najlepiej pasuje do wnętrz w stylu retro, vintage, klasycznych i eklektycznych. Regał Ashton to idealny mebel na książki, albumy, a nawet bibeloty, które nadają ton pomieszczeniu.

Regał Ashton został zrobiony z drewna akacjowego. To wysoki mebel, który ma cztery otwarte półki, dwie szufladki z uchwytami z mosiądzu i jedną półkę zamykaną na drzwiczki ze wzorem jodełki. Jest bardzo pojemny, może stanowić wyposażenie domowej biblioteki. Główną ozdobą są intarsje, które podnoszą walory wizualne mebla. Kolor – ciemny brąz. Wymiary wynoszą: 90 × 35 × 195 cm.

Ten wyjątkowy regał pasuje do mebli drewnianych, szczególnie utrzymanych w ciemnej kolorystyce. Będzie prezentować się najlepiej, jeśli skomponujemy go z innymi meblami Ashton. Nadaje się do każdej kolorystyki wnętrza.

Mebel  nie wymaga montażu, jest wysyłany w całości zmontowany przez producenta.