Regał Bolivar - uniwersalny regał do wielu aranżacji w domu i biurze

Praktyczny i prosty regał Bolivar przyda się w niejednym pomieszczeniu jako uzupełnienie wystroju. Pasuje do wielu stylów umeblowania: nowoczesnego, klasycznego, loftowego, skandynawskiego, minimalistycznego. Dzięki ponadczasowemu designowi sprawdzi się w każdym pomieszczeniu – szczególnie pokoju młodzieżowym, gdzie będzie świetnym dodatkowym miejscem na książki, a także w przedpokoju, biurze, punktach usługowych. Jest doskonałym dodatkowym meblem w pomieszczeniach z dużą ilością książek.

Regał Boliwar wykonany został z płyty MDF okleinowej oraz stali malowanej proszkowo. Ma niezwykle prosty i praktyczny design. Cztery solidne, wytrzymałe półki wkomponowano w metalowy stelaż. Okleina płyty ma kolor złotego dębu. Stalowe elementy są czarne. To uniwersalne połączenie, sprawdzające się w wielu aranżacjach. Wymiary mebla wynoszą: 100 × 30 × 120 cm.

Dobrze komponuje się z meblami drewnianymi i z tymi, które mają metalowe elementy. Odnajduje się w klasycznym wystroju z dużą ilością mebli w pomieszczeniu, jak i w minimalistycznej, przestronnej aranżacji.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 120 cm
Waga 17.2 kg
Do pobrania