Regał Capella – pomoże ci zorganizować przestrzeń w pokoju

Stylowy i efektowny regał Capella to mebel, który przyda się w każdym domu. Jest odpowiedni do każdego pokoju, a najbardziej do salonu i pokoju młodzieżowego. Pojemny, modny, z charakterystycznym designem i o chłodnej, interesującej kolorystyce, zachwyci miłośników niebanalnych mebli. Najlepiej komponuje się z aranżacjami w stylu retro, vintage, klasycznymi i nowoczesnymi. Świetnie wygląda zarówno w stonowanej, jak i ostrej, soczystej kolorystyce.

Regał Capella jest zrobiony z drewna akacjowego, płyty MDF i metalu. Ma podwójne drzwiczki o bardzo charakterystycznych frontach, które wyglądają jak cieniutkie, ściśle ułożone deseczki. Na górze znajdują się dwie półki, pojedyncza i podwójna. Nóżki zrobiono z lakierowanego metalu, są proste i dość wysokie, bez trudu możesz posprzątać pod meblem. Regał Capella jest w kolorze szarości Tundra Grey (wszystkie elementy drewniane) i czarnego (nogi). Wymiary wynoszą: 100 × 40 × 120 cm.

Ten oryginalny regał świetnie zgrywa się z innymi meblami z tej kolekcji np. komodą, szafkami, stołami. Na zasadzie kontrastu można zestawiać z kolorami takimi jak cytrynowa żółć, pomarańczowy, czerwony, aby uzyskać oryginalny efekt.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga jedynie montażu nóg.

 

 

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 120 cm
Waga 86 kg
Do pobrania