Regał Capella – pomoże ci zorganizować przestrzeń w pokoju

Stylowy i efektowny regał Capella to mebel, który przyda się w każdym domu. Jest odpowiedni do każdego pokoju, a najbardziej do salonu i pokoju młodzieżowego. Pojemny, modny, z charakterystycznym designem i o chłodnej, interesującej kolorystyce, zachwyci miłośników niebanalnych mebli. Najlepiej komponuje się z aranżacjami w stylu retro, vintage, klasycznymi i nowoczesnymi. Świetnie wygląda zarówno w stonowanej, jak i ostrej, soczystej kolorystyce.

Regał Capella jest zrobiony z drewna akacjowego, płyty MDF i metalu. Ma podwójne drzwiczki o bardzo charakterystycznych frontach, które wyglądają jak cieniutkie, ściśle ułożone deseczki. Na górze znajdują się dwie półki, pojedyncza i podwójna. Nóżki zrobiono z lakierowanego metalu, są proste i dość wysokie, bez trudu możesz posprzątać pod meblem. Regał Capella jest w kolorze szarości Tundra Grey (wszystkie elementy drewniane) i czarnego (nogi). Wymiary wynoszą: 100 × 40 × 120 cm.

Ten oryginalny regał świetnie zgrywa się z innymi meblami z tej kolekcji np. komodą, szafkami, stołami. Na zasadzie kontrastu można zestawiać z kolorami takimi jak cytrynowa żółć, pomarańczowy, czerwony, aby uzyskać oryginalny efekt.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga jedynie montażu nóg.