Regał Dallas – kompaktowa szafa w przedpokoju
 

Przedpokój to zwykle jedno z najmniejszych pomieszczeń w domu, dlatego warto stawiać na kompaktową zabudowę, która nie przytłoczy wnętrza, a jednocześnie je uporządkuje. Jednym ze sprytnych patentów będzie wysoki regał Dallas – mebel do przechowywania i lustro w jednym.

Zamknięty regał kryje w środku 5 półek, więc pomieści sporo par butów, wierzchnie ubrania i sezonowe dodatki. Do dyspozycji masz też wysuwany drążek na wieszaki. Rozplanuj wnętrze tak, by dostosować je do swoich potrzeb.

Regał o wymiarach 65 × 192 cm nie zajmuje dużo miejsca w przedpokoju, a jednocześnie wykorzystuje jego wysokość. Zwróć uwagę na lustro, dzięki któremu poprawisz fryzurę przed wyjściem i upewnisz się, że ubrania do siebie pasują. Lustro ma również tę zaletę, że optycznie powiększa przestrzeń, co ma znaczenie zwłaszcza w mniejszym przedpokoju.

Duża powierzchnia frontu w jasnym, przyjemnym wybarwieniu dąb artisan doda aranżacji niesamowitej przytulności. Wyraźne usłojenie przywołuje skojarzenia z naturą i wprowadza w pomieszczeniu dobry klimat. Całość przełamują elementy w kolorze grafitowym – wnętrze oraz boki mebla. Bezuchwytowy system otwierania zapewnia łatwość czyszczenia i stanowi synonim nowoczesności.

Regał z lustrem to tylko jeden z elementów kolekcji Dallas, sprawdź też pozostałe. Skomponowane razem już od wejścia będą cieszyć oczy domowników i gości.

 

Wymiary
Głębokość 38 cm
Szerokość 65 cm
Wysokość 192 cm
Waga 58.15 kg
Do pobrania