Regał Flames - miejsce na wszystkie podręczniki

Aranżując pokój dla nastolatka pamiętaj o tym, że musisz pogodzić przestrzeń do nauki oraz rozrywki ze strefą wypoczynkową. Możesz to zrobić za pomocą mebli z rozbudowanej kolekcji Flames. Styl nowoczesny podkreślają fronty na wysoki połysk, ozdobne ryflowania i proste uchwyty.

Regał Flames sprawdzi się w przechowywaniu i eksponowaniu. Trzy otwarte półki będą pomocne przy przechowywaniu podręczników i lektur, do których warto mieć bezpośredni dostęp. To także doskonałe miejsce na statuetki wygrane w konkursach i dekoracje. W pojemnej szafce możesz schować zeszyty, przybory plastyczne i akcesoria biurowe.  

Prostą konstrukcję podkreśla dodatkowo jasne wybarwienie. Korpus w kolorze biały połysk zestawiono z frontami w kolorze biały wysoki połysk. Efektowne ryflowania na froncie dodają charakteru regałowi na książki.

Proste, metalowe uchwyty ułatwią dostęp do zawartości szafki. 

Niski regał Flames doskonale sprawdzi się w towarzystwie biurka, łóżka, wysokiego regału, witryny lub szafki RTV, które znajdziesz w kolekcji Flames. Łącząc ze sobą poszczególne elementy, możesz stworzyć wymarzoną i komfortową przestrzeń w pokoju dla nastolatka, w salonie i sypialni.

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 97 cm
Wysokość 160,5 cm
Waga 55.65 kg
Do pobrania