Regał Flames - biblioteczka z funkcją przechowywania

Urządzanie pokoju młodzieżowego to ciekawe wyzwanie! Musi się w nim znaleźć strefa nauki, rozrywki i odpoczynku, a to przy małej powierzchni bywa problematyczne. Sprawdź się tu nowoczesna kolekcja Flames, wyróżniająca się funkcjonalnością i efektownym detalem - ryflowaniami na frontach.

Regał otwarty Flames to idealne miejsce na podręczniki, zeszyty, lektury szkolne czy domową biblioteczkę.  Na 3 praktycznych półkach możesz wyeksponować nie tylko książki, ale też zdobyte nagrody, figurki ceramiczne czy pamiątki z podroży. Drobiazgi, takie jak artykuły plastyczne czy ładowarki do telefonu możesz schować w 2 kompaktowych szufladach.

Na uwagę zasługuje błyszczące wykończenie regału na książki. Korpus w kolorze biały połysk połączono z frontami w kolorze biały wysoki połysk. Ozdobną rolę pełnią ryflowania na froncie, które dodają bryle charakteru.

Proste, metalowe uchwyty ułatwią dostęp do zawartości szuflad.  

Wąski regał Flames możesz połączyć z pozostałymi elementami kolekcji, np. biurkiem, szafą czy komodą. Zestawiaj ze sobą poszczególne moduły i stwórz ergonomiczną przestrzeń w pokoju dla nastolatka, w salonie i sypialni.

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 63 cm
Wysokość 201,5 cm
Waga 50.55 kg
Do pobrania