Regał Flow – awangardowy design do aranżacji w stylu industrialnym

Wyjątkowy, nowoczesny regał Flow nie jest podobny do klasycznych regałów dzięki wyraźnemu połączeniu drewna z metalem, które zazwyczaj sprawdza się w konkretnych wnętrzach. Regał Flow pasuje do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym, industrialnym i loftowym. Znakomicie prezentuje się w salonie czy gabinecie jako miejsce, na którym można wyeksponować ciekawe pamiątki, nadające charakteru domowi bibeloty czy serię ulubionych książek.

Regał Flow jest zrobiony z drewna akacjowego i metalu. Stelaż jest nietypowy i oryginalny, składający się z wielu elementów metalowych i tworzący przestrzenną figurę bez względu na kąt, pod którym się na niego patrzy. Solidne drewniane półki mają piękny wzór desek i wybarwienie. Kolory regału to piaskowy (drewno) i czarny (metal). Wymiary wynoszą: 110 × 30 × 140 cm.

Ten interesujący regał przyciąga wzrok nie mniej niż eksponowane na nim przedmioty. Nadaje ciekawego charakteru całemu pomieszczeniu. Świetnie komponuje się z innymi meblami o metalowych elementach.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 110 cm
Wysokość 140 cm
Waga 66 kg
Do pobrania